Kurzemes Vārds

09:32 Otrdiena, 17. septembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Vēlēšanas nāk

Vēlēšanas tuvojas, iecirkņi atvērti
Vakar visā Latvijā tika atvērti vēlēšanu iecirkņi Eiropas Parlamenta un pašvaldību vēlēšanām.
Liepājā vēlētāji dosies uz 21 iecirkni. Jaunākais atrodas Olimpiskajā centrā.

Liepājā tie atvērti katru dienu: 27. maijā no pulksten 16 līdz 20, 28. maijā – no 9 līdz 13, 29. maijā – no 16 līdz 20, 30. maijā –no 9 līdz 13, 31. maijā – no 9 līdz 13, 1. jūnijā – no 16 līdz 20, 2. jūnijā – no 9 līdz 13.

Līdz 2. jūnijam vēlēšanu iecirkņos balsot nevarēs, bet tajos būs iespēja iepazīties ar EP un pašvaldību vēlēšanām pieteiktajiem deputātu kandidātu sarakstiem, priekšvēlēšanu programmām, ziņām par kandidātiem un balsošanas kārtību. No vakardienas līdz pat vēlēšanu dienai vēlēšanu iecirkņos to darba laikā var pieteikt arī balsošanu dzīvesvietā tiem vēlētājiem, kuri veselības stāvokļa dēļ nevarēs ierasties vēlēšanu iecirknī vēlēšanu dienā. Tā kā šajās vēlēšanās tiek lietoti iepriekš izveidoti vēlētāju saraksti, tad balsošana dzīvesvietā jāpiesaka tajā vēlēšanu iecirknī, kurā vēlētājs reģistrēts. To var izdarīt vēlēšanu iecirkņu darba laikā, bet 6. jūnijā tikai līdz pulksten 12. Iesniegumu uz vēlēšanu iecirkni var aiznest jebkurš cilvēks, kam vēlētājs uzticas. Šo iespēju vēlētāji var izmantot, ja vēlēšanu dienā atradīsies sava vēlēšanu iecirkņa teritorijā. Uz iesniegumā norādīto adresi vēlēšanu komisiju locekļi izbrauks tikai 6. jūnijā.

Tā kā Eiropas Parlamenta vēlēšanās Latvija ir viens vēlēšanu apgabals un EP vēlēšanās visā Latvijā būs vienāda satura vēlēšanu zīmes, tad šajās vēlēšanās tiks organizēta arī balsošana stacionārajās ārstniecības iestādēs. Pieteikties balsošanai slimnīcā var no 27. maija. Pieteikums jāiesniedz pašvaldības vēlēšanu komisijai vai vēlēšanu iecirknī, kas organizēs balsošanu attiecīgajā slimnīcā.

Eiropas Parlamenta vēlēšanās tiks organizēta arī balsošana stacionārajās ārstniecības iestādēs. Šajā gadījumā no 27. maija līdz 6. jūnijam balsošanai jāpiesakās stacionārās ārstniecības iestādes administrācijā vai vēlēšanu iecirknī, kas organizēs balsošanu ārstniecības iestādē.

No 3. līdz 5. jūnijam vēlēšanu iecirkņos notiks iepriekšējā balsošana. Šajās dienās vēlēšanu iecirkņu darba laiks visā Latvijā būs vienāds. Trešdien, 3. jūnijā, iepriekšējā balsošana notiks no pulksten 17 līdz 20, ceturtdien, 4. jūnijā – no 9 līdz 12, bet piektdien, 5. jūnijā – no 10 līdz 16.

Vēlēšanu dienā, sestdien, 2009. gada 6. jūnijā, vēlēšanu iecirkņi būs atvērti no pulksten 7 līdz 22.

Informāciju par vēlēšanu iecirkņu darba laiku iespējams noskaidrot Centrālās vēlēšanu komisijas mājaslapā www.cvk.lv, pa tālruni 67049999, kā arī šāda informācija ir izlikta pie vēlēšanu iecirkņiem un pašvaldības informācijas centrā. Ja kāds balsstiesīgs pilsonis paziņojumu, uz kuru vēlēšanu iecirkni jāiet balsot, nav saņēmis vai to ir nozaudējis, to var noskaidrot, piezvanot uz Centrālās vēlēšanu komisijas uzziņu tālruni 67049999, vai internetā – Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes mājaslapā. Var zvanīt arī uz pilsētas Vēlēšanu komisiju pa tālruņiem 63404404 vai 63404700. Ieteicams arī pārliecināties, vai pasei nav beidzies derīguma termiņš. Lai arī šajās vēlēšanās zīmogus pasēs nespiedīs, bez pases balsot nevarēs.

1. "Jaunais laiks"
Ivars Ķervis – Liepājas pilsētas domes deputāts
Arnis Jekste – valsts a/s "Ceļu satiksmes drošības direkcija" Liepājas rajona
nodaļas priekšnieka vietnieks  
Kristīne Grulle-Drulle – Valsts darba inspekcijas Kurzemes reģionālās nodaļas Liepājas
sektora inspektore  
Uldis Pirktiņš – SIA "VUP" valdes loceklis, direktors  
Anita Baranovska – mājsaimniece  
Inga Spirģe-Laukmane – SIA "LISA A.P." veikala "Liziāna" vadītāja  
Iveta Ļesina – SIA "Maks" Ienākošā tūrisma nodaļas vadītāja
Edgars Saldenieks – SIA "EIRO AGRO"  valdes priekšsēdētājs
Emīlija Ziemele – pensionāre    
Inese Eistere – Liepājas Universitātes Vides zinātņu katedras lektore
Māris Stankevičs – SIA "Kurzemes namzinis" valdes priekšsēdētājs  
Valda Šneidere – SIA "Liepājas Reģionālā slimnīca" māsa-saimniece
Erika Kursa – biedrības "Liepājas Vācu nams" koordinatore  
Ināra Putika – Kompleksā sporta skola – 8. vidusskolas ūdens veselības aerobikas trenere
Imants Radavs – SIA "Latvijas Nacionālais meteoroloģijas centrs" Liepājas nodaļas inženieris
Gunārs Gūža – SIA "Ungārs" valdes priekšsēdētājs
Gunārs Stankevičs – biedrības "Latvijas Dzīvokļu īpašnieku savienība" valdes loceklis

2. "Saskaņas centrs"
Sergejs Dikterjovs – SIA "Centrdomnaremont"
Valērijs Kravcovs – SIA "Tonus Elast"  finanšu direktors  
Indulis Jankovskis – valsts a/s "Latvijas Valsts meži" padomes loceklis  
Viktorija Kučinska – mācību centra "Jatlars" direktore  
Ilona Voļvača – dzīvokļu īpašnieku biedrība "Prestiža" valdes priekšsēdētāja  
Taisija Hristoļubova – Emīļa Melngaiļa Mūzikas vidusskolas  vācu valodas skolotāja
Pjotrs Jevtušenko – īpašnieku biedrības "Brīvzemnieks 31"  valdes priekšsēdētājs  
Aleksejs Peskarskis – SIA "Ramava 2000" direktora vietnieks
Olavs Karelsons – LR Saeimas deputāta palīgs  
Svetlana Simčaka – SIA "Avēnija LO" fizioterapeite
Viktorija Borina – Juridiskā biroja juriste
Marija Grigorenko – Liepājas Krievu kopienas izpilddirektore
Romāns Miloslavskis – LR Nacionālo bruņoto spēku ierindnieks
Sergejs Simčaks – SIA "Jatlars" direktors
Tatjana Beļikova – Liepājas pilsētas domes Tautas mākslas un kultūras centra tautas dziesmu ansambļa "Voļņica" vadītāja
Pāvels Kudlāns – SIA "RM Siltums" siltumsūkņu montāžas inženieris, darbu vadītājs
Naums Vorobeičiks – Liepājas Kompleksās sporta skolas  direktors
Dzintars Obrickis – a/s "Talsu gaļa" menedžeris

3. Osipova partija Elita Kosaka – pašnodarbināta persona, juriste
Aleksandrs Šemjakins – LSEZ SIA "Hidrolats" jurists
Deniss Privalovs – a/s "Liepājas metalurgs" metāllūžņu iepirkšanas grupas vadītājs
Tatjana Ņikitenko – a/s "Liepājas metalurgs" inženieris
Aleksejs Ļapunovs – bezdarbnieks
Marija Bambuļaka – Karostas doktorāta vadītāja
Carl Joakim Biorsmark – bezdarbnieks
Andrejs Glazuns – Roķes IU uzņēmuma vadītājs
Sandra Anohina – Liepājas pilsētas 11. vidusskolas skolotāja
Konstantīns Vasiļjevs – pašnodarbināta persona
Svetlana Ivaņenko – pirmsskolas izglītības iestādes "Zīļuks"  skolotāja, logopēde
Vera Feldmane – bezdarbniece
Kristīna Lapatina – SIA "Dioris" pārdevēja
Ilze Durņeva – biedrības "Dižvanagi" valdes priekšsēdētāja
Aleksandrs Balagušs – bezdarbnieks

4. "Sabiedrība citai politikai"
Edgars Krūmiņš – SIA "Liepājas Naftas tranzīts" valdes loceklis
Liene Galdika – a/s "Parex banka" Liepājas filiāles pārvaldniece
Andris Laipnieks – SIA "Stils L" valdes priekšsēdētājs
Linda Elsberģe – a/s "GE Money Bank" Liepājas filiāles direktore
Ivars Krastiņš – Liepājas Reģionālās slimnīcas anesteziologs reanimatologs, nodaļas vadītājs Guntis Šalts – SIA "Bunkering Liepaja Ltd" valdes loceklis
Artis Rimma – Liepājas pilsētas sabiedrisko pakalpojumu regulators
Gunārs Zatleris – "SeaDream Yacht Club Ltd", līgumdarbs
Jānis Džeriņš – SIA "Liepājas Reģionālā slimnīca" Budžeta un finanšu daļas finanšu analītiķis
Aleksejs Balinskis – AAS "Gjensidige" apdrošināšanas kompānijas Liepājas filiāles projektu vadītājs
Dans Perševics – SIA "Dzirkstele 1" tehniskais direktors
Māris Mežeckis – valsts SIA "Piejūras slimnīca" radiologs terapeits
Normunds Pričins – SIA "SD Autocentrs" servisa konsultants
Jānis Egliens – SIA "Apsaimniekošanas serviss L" valdes loceklis
Līga Zatlere
Guntis Čukurs – SIA "Tolmets" Iekšējās drošības nodaļas un autotransporta vadītājs
Inta Gudele – AAS "ERGO Latvija" apdrošināšanas speciāliste
Steen Lorenz – SIA "Fontaine Ent" valdes priekšsēdētājs

5. "PCTVL"
Andrējs Boboško – Liepājas pilsētas domes deputāts
Valentīna Doroščuka – a/s "Lauma Lingerie" Ražošanas departamenta vadītāja
Oksana Tauriņa – SIA "Liepājas Pētertirgus" sektora pārzine
Ramuns Mineikis – SIA "Elita fashion" valdes priekšsēdētājs
Jānis Kazāks – Rīgas domes Satiksmes departamenta  Pasažieru komercpārvadājumu nodaļas
vadītāja vietnieks
Marina Geiko – SIA "Geiko" galvenā grāmatvede
Aleksandrs Zazuļins – SIA "Šreja" direktors
Oļegs Posadskovs – SIA "A.Ņ." valdes loceklis
Nataļja Ņepočatova
Andris Tauriņš – SIA "VOITA" direktors
Tamila Visocka
Anatolijs Ribins – SIA "Geiko" valdes loceklis
Jeļena Kasperoviča
Viktorija Golovčenko – SIA "Spīdola" kinologs
Aleksejs Ivanovs

6. "Pilsoniskā savienība" / Kristīgi demokrātiskā savienība
Andris Grīnis – SIA "Baltic Logistic Group" valdes priekšsēdētājs
Ilva Lutere – SIA "Rožu galerija" valdes locekle
Armands Pauris – valsts a/s "Elektrosakaru direkcija" vecākais radiosakaru inženieris
 Ēriks Vilsons – Liepājas teātra aktieris
Ivo Roderts – Adventistu Liepājas draudzes mācītājs
Aina Burija – Liepājas muzeja nodaļas "Liepāja okupāciju režīmos" vadītāja
Ervīns Ruņģis – Aizsardzības īpašumu valsts aģentūras  Kurzemes reģiona pārvaldnieks
Dzintars Kļava – Liepājas Kompleksās sporta skolas treneris
Andris Eniņš Gints Samedovs – a/s "Liepājas metalurgs" elektromontieris brigadieris
Johans Šmits
Inese Feldmane – SIA "EVA V.B." galvenā grāmatvede
Ēriks Vilovskis – a/s "Liepājas metalurgs" remontatslēdznieks
Silvija Bergmane
Ieva Ignatova

7. LSDSP / Apvienība "Liepājas attīstībai"
Āris Ozoliņš – Liepājas pilsētas domes deputāts
Ināra Freidenfelde – Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģijas  zvērināta advokāte
Jānis Grava – Liepājas metalurgu arodbiedrības priekšsēdētājs
Aivars Sveilis – bezdarbieks
Andris Kramēns – SIA "Doktorāts A Plus" direktors
Egons Kļava – a/s "Liepājas metalurgs" celtņa operators
Gatis Graudužis – Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes  grāmatvedis
Rita Rozentāle – SIA "Zunda M" Liepājas mēbeļu salona  vadītāja
Oļegs Semjonovs – SIA "Furors" Liepājas filiāles direktors
Jānis Blūms – SIA "Liepājas ūdens" operators
Vaironds Bitenieks – SIA "Alex Industrial" Liepājas filiāles  direktors
Edmunds Krastiņš – SIA "Ango" tirdzniecības aģents
Guntis Brūders – akciju sabiedrības "Trasta komercbanka" Liepājas filiāles vadītājs
Anita Reinholce – Anitas Reinholces veterinārmedicīniskā privātprakse, veterinārārste
Guntis Gūtmanis – Liepājas metalurgu arodbiedrības galvenā uzticības persona darba aizsardzībā
Kristīna Jablonska – Baltijas Starptautiskās akadēmijas lektore
Jānis Sausiņš – a/s "Liepājas papīrs" plašu profilu salikuma operators
Gunārs Kazeks – Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas pārvaldes mārketinga speciālists


8. LPP / "LC"
Jānis Vilnītis – a/s "Liepājas papīrs" prezidents
Laila Atiķe – SIA "L. Atiķes doktorāts" valdes locekle, ģimenes ārste, narkoloģe, arodslimību ārste
Tālivaldis Vēsmiņš – SIA "LVCT" galvenais būvinženieris
Juris Burņevskis – SIA "LVCT" uzņēmuma vadītājs / valdes loceklis
Silvis Fridrihsons – LSEZ SIA "Elme Messer Metalurgs" valdes loceklis
Ervīns Kairēns – LSEZ a/s "Liepājas osta LM" izpilddirektora vietnieks
Atis Deksnis – a/s "Liepājas metalurgs" Personāla daļas vadītājs
Aivars Ķirsis – a/s "Latvijas gāze" Liepājas iecirkņa vadītājs
Dzintra Mirdza Reisa – Liepājas pilsētas Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja
Lāsma Vaiče – Bērnu, ģimenes un sabiedrības integrācijas lietu ministrijas Projektu departamenta Valsts programmu nodaļas pārvaldes vecākā referente
Andris Vēliņš – "Containerships Ltd Oy" Dienvidbaltijas operāciju pārzinis
Mārtiņš Ralfs Dāle – "Containerships Latvia" pārdošanas direktors Baltijas valstīs
Ilmārs Ozoliņš-Ozols – a/s "Liepājas papīrs" tehniskais direktors
Jānis Ceika – a/s "PrivatBank" Liepājas filiāles vadītājs
Inita Bišofa – Latvijas Sarkanā Krusta Liepājas komitejas izpilddirektore
Katrīna Knese-Šmite – Liepājas Universitātes kultūras vadības studente
Andrija Cīrule – Civilās aviācijas aģentūras juriste
Gunvaldis Vēsmiņš – LSEZ SIA "Laskana" valdes priekšsēdētājs

9. Tautas partija Silva Golde – Liepājas pilsētas domes priekšsēdētāja pirmā vietniece
Voldemārs Kārkliņš – RTU Liepājas filiāles direktors
Mareks Mediņš – SIA "Argolats" valdes loceklis
Inga Auziņa – a/s "Mēs Liepājai" celtniecības un dizaina projekta vadītāja
Dzintra Litavniece – SIA "Liepājas Reģionālā slimnīca" nodaļas vadītāja
Zigurds Kirhners – SIA "UPTK" valdes loceklis
Jevgeņija Mickēviča – Liepājas 8. vidusskolas direktore
Maija Korņējeva – Liepājas pirmsskolas izglītības iestādes "Dzintariņš" vadītāja
Ingus Maršals – SIA "Skaistuma asambleja" valdes loceklis
Guntis Ratnieks – Iekšlietu īpašumu valsts aģentūras Nekustamo īpašumu apsaimniekošanas nodaļas sektora vadītājs
Renate Gabaliņa – AAS "Balta" filiāles "Liepājas nodaļa" vadītāja
Elgars Roga – AAS "BTA apdrošināšana" Saimniecības departamenta speciālists
Vilnis Silarājs – a/s "Latvenergo" klientu konsultants
Kārlis Dreņģers – SIA "Ledushalle "Liepājas metalurgs"" direktors
Uldis Jusupovs – SIA "Forevers" Liepājas filiāles direktors
Sandra Šēniņa – Liepājas Kultūras pārvaldes nacionāli patriotisko organizāciju projektu vadītāja

10. "TB" / LNNK Ivars Kesenfelds – SIA "MIG Holdings" valdes loceklis
Vilnis Mauliņš – SIA "Jaunliepājas Primārās veselības aprūpes centra" ģimenes ārsta prakse, ģimenes ārsts, arodslimību ārsts
Maija Neimane – Karostas pamatskolas vēstures skolotāja
Eva Grava – Latvijas Republikas Valsts zemes dienesta finanšu analītiķe
Māris Mahts – valsts a/s "Latvijas Hipotēku un zemes banka"  Norēķinu grupas vadītājs
Sarmīte Freimane – Snēpeles pagasta padomes juriskonsulte
Aivars Brālis – Latvijas Pensionāru federācijas domes loceklis
Ināra Kalnarāja – Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra  Tautas teātra režisore
Andris Ivanovs – Liepājas SEZ SIA "Duna" rīkotājdirektors
Diāna Grīnberga
Ilze Grospiņa – Liepājas Universitātes Tūrisma vadības programmas direktore
Ainars Zēbergs – valsts a/s "Latvenergo" filiāles "Latvenergo telekomunikācijas" telesakaru inženieris
Inga Kulmane – Liepājas Kristīgās sākumskolas-pirmsskolas izglītības iestādes direktore Valda Zēberga – Liepājas Bērnu un jaunatnes tehniskās jaunrades centra skolotāja
Austra Bukševica – Liepājas Mākslinieciskās jaunrades centra "Vaduguns" pulciņa vadītāja

11. Liepājas partija

Uldis Sesks – Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs
Gunārs Ansiņš – Liepājas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks
Helvijs Valcis – Liepājas 1. ģimnāzijas direktors
Guntars Krieviņš – Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas pārvaldes pārvaldnieks
Imants Jānis Resnis – Liepājas Simfoniskā orķestra galvenais diriģents un mākslinieciskais vadītājs
Edvīns Striks – SIA "Liepājas Reģionālā slimnīca" valdes loceklis
Oskars Zīds – Liepājas Universitātes rektors
Ludmila Molčanova – Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes  vadītāja
Pāvels Jurs – Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes "Liepājas Jaunatnes centrs" direktors
Valdis Skujiņš – Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes "Kultūras pārvalde" kultūras projektu vadītājs
Atis Egliņš-Eglītis – Liepājas Universitātes Projektu daļas vadītājs
Anna Krilova – valsts SIA "Piejūras slimnīca" valdes locekle, Onkoloģijas klīnikas vadītāja
Astrīda Vērdiņa – Liepājas pilsētas domes Sociālā dienesta iestādes "Pensionāru dienas centrs" administratore
Diana Bikova – Liepājas pilsētas domes Sociālā dienesta Veco ļaužu dzīvojamās mājas vadītāja
Baiba Kļava – Liepājas pilsētas domes Tautas mākslas un kultūras centra direktore
Aigars Puks – SIA "Liepājas tramvajs" valdes loceklis
Brigita Dreiže – Liepājas pilsētas domes pārvaldes eksperte NVO un sabiedrības integrācijas lietās
Irēna Opšteine – Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības Liepājas pilsētas padomes priekšsēdētāja
Ilmārs Ozoliņš-Ozols – a/s "Liepājas papīrs" tehniskais direktors
Jānis Ceika – a/s "PrivatBank" Liepājas filiāles vadītājs
Inita Bišofa – Latvijas Sarkanā Krusta Liepājas komitejas izpilddirektore
Katrīna Knese-Šmite – Liepājas Universitātes kultūras vadības studente
Andrija Cīrule – Civilās aviācijas aģentūras juriste
Gunvaldis Vēsmiņš – LSEZ SIA "Laskana" valdes priekšsēdētājs

9. Tautas partija
Silva Golde – Liepājas pilsētas domes priekšsēdētāja pirmā vietniece
Voldemārs Kārkliņš – RTU Liepājas filiāles direktors
Mareks Mediņš – SIA "Argolats" valdes loceklis
Inga Auziņa – a/s "Mēs Liepājai" celtniecības un dizaina projekta vadītāja
Dzintra Litavniece – SIA "Liepājas Reģionālā slimnīca" nodaļas vadītāja
Zigurds Kirhners – SIA "UPTK" valdes loceklis
Jevgeņija Mickēviča – Liepājas 8. vidusskolas direktore
Maija Korņējeva – Liepājas pirmsskolas izglītības iestādes "Dzintariņš" vadītāja
Ingus Maršals – SIA "Skaistuma asambleja" valdes loceklis
Guntis Ratnieks – Iekšlietu īpašumu valsts aģentūras Nekustamo īpašumu apsaimniekošanas nodaļas sektora vadītājs
Renate Gabaliņa – AAS "Balta" filiāles "Liepājas nodaļa" vadītāja
Sarmīte Strazdiņa – a/s "Latvijas Krājbanka" kredītu uzraudzības menedžere
Elgars Roga – AAS "BTA apdrošināšana" Saimniecības departamenta speciālists
Vilnis Silarājs – a/s "Latvenergo" klientu konsultants
Kārlis Dreņģers – SIA "Ledushalle "Liepājas metalurgs"" direktors
Uldis Jusupovs – SIA "Forevers" Liepājas filiāles direktors
Sandra Šēniņa – Liepājas Kultūras pārvaldes nacionāli patriotisko organizāciju projektu vadītāja

10. "TB" / LNNK
Ivars Kesenfelds – SIA "MIG Holdings" valdes loceklis
Vilnis Mauliņš – SIA "Jaunliepājas Primārās veselības aprūpes centra" ģimenes ārsta prakse,
ģimenes ārsts, arodslimību ārsts
Maija Neimane – Karostas pamatskolas vēstures skolotāja
Eva Grava – Latvijas Republikas Valsts zemes dienesta finanšu analītiķe
Māris Mahts – valsts a/s "Latvijas Hipotēku un zemes banka"  Norēķinu grupas vadītājs
Sarmīte Freimane – Snēpeles pagasta padomes juriskonsulte
Aivars Brālis – Latvijas Pensionāru federācijas domes loceklis
Ināra Kalnarāja – Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra  Tautas teātra režisore
Andris Ivanovs – Liepājas SEZ SIA "Duna" rīkotājdirektors
Diāna Grīnberga
Ilze Grospiņa – Liepājas Universitātes Tūrisma vadības programmas direktore
Ainars Zēbergs – valsts a/s "Latvenergo" filiāles "Latvenergo telekomunikācijas" telesakaru inženieris
Inga Kulmane – Liepājas Kristīgās sākumskolas-pirmsskolas izglītības iestādes direktore
Valda Zēberga – Liepājas Bērnu un jaunatnes tehniskās jaunrades centra skolotāja
Austra Bukševica – Liepājas Mākslinieciskās jaunrades centra "Vaduguns" pulciņa vadītāja

11. Liepājas partija
Uldis Sesks – Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs
Gunārs Ansiņš – Liepājas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks
Helvijs Valcis – Liepājas 1. ģimnāzijas direktors
Guntars Krieviņš – Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas pārvaldes pārvaldnieks
Imants Jānis Resnis – Liepājas Simfoniskā orķestra galvenais diriģents un mākslinieciskais vadītājs
Edvīns Striks – SIA "Liepājas Reģionālā slimnīca" valdes loceklis
Oskars Zīds – Liepājas Universitātes rektors
Ludmila Molčanova – Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes  vadītāja
Pāvels Jurs – Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes "Liepājas Jaunatnes centrs" direktors
Valdis Skujiņš – Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes "Kultūras pārvalde" kultūras projektu vadītājs
Atis Egliņš-Eglītis – Liepājas Universitātes Projektu daļas vadītājs
Anna Krilova – valsts SIA "Piejūras slimnīca" valdes locekle, Onkoloģijas klīnikas vadītāja
Astrīda Vērdiņa – Liepājas pilsētas domes Sociālā dienesta iestādes "Pensionāru dienas centrs" administratore
Diana Bikova – Liepājas pilsētas domes Sociālā dienesta Veco ļaužu dzīvojamās mājas vadītāja
Baiba Kļava – Liepājas pilsētas domes Tautas mākslas un kultūras centra direktore
Aigars Puks – SIA "Liepājas tramvajs" valdes loceklis
Brigita Dreiže – Liepājas pilsētas domes pārvaldes eksperte NVO un sabiedrības integrācijas lietās
Irēna Opšteine – Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības Liepājas pilsētas padomes priekšsēdētāja