Kurzemes Vārds

00:37 Trešdiena, 22. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Likstas

Zīmju neievērošana izraisa avārijas

Trešdien ap pulksten 11 "Kurzemes Vārds" saņēma ziņu, ka satiksmes negadījums noticis Klaipēdas ielā pie tirdzniecības centra "Baata". Noskaidrojām, ka Klaipēdas un Vaiņodes ielas krustojumā bija sadūrušās automašīnas "Honda Civic" un "Mitsubishi 3000". Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes Ceļu policijas priekšnieka vietnieks Ingus Ukstiņš pastāstīja, ka sadursmē vainīga bijusi automašīnas "Honda Civic" vadītāja. Braucot pa Vaiņodes ielu jūras virzienā, viņa nebija devusi ceļu pa galveno, Klaipēdas ielu braucošajai automašīnai "Mitsubishi 3000". Par laimi, cilvēki negadījumā nav cietuši.

Zog Bāriņtiesā

Valsts policijā saņemts iesniegums, ka 1. jūnijā zādzība notikusi Kalētu pagastā. Darba dienas beigās sieviete konstatējusi, ka no neaizslēgta Bāriņtiesas kabineta nozagta rokas somiņa, kurā bijis naudasmaks ar naudu un kredītkartēm, kā arī LR pilsones pase un mobilais telefons "Nokia", pastāstīja Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses sekretāre Jolanta Knīse. Vēlāk sieviete arī konstatējusi, ka no bankas kartēm noņemta paprāva naudas summa. Kopējais materiālais zaudējums, kā arī zādzības apstākļi tiek izzināti.

Dzērājšoferis iestūrē žogā

Satiksmes negadījumu atkal izraisījis dzērājbraucējs. 1975. gadā dzimušais Raimonds 2. jūnijā pirms pusnakts vadījis automašīnu "Opel Ascona" pa Baltijas ielu. Nepareizi izvēloties ātrumu, vīrietis iestūrējis Pulkveža Brieža ielas 24. nama žogā. Cilvēki nav cietuši, taču pēc avārijas izrādījies, ka Raimonds pie stūres sēdies 3,25 promiļu dzērumā. Viņam nav arī transportlīdzekļa vadīšanas tiesību.

Avārijā Kalvenē cietis gadu vecs bērniņš

Jau rakstījām, ka smags satiksmes negadījums otrdien ap pusdienlaiku noticis Kalvenes pagastā, kur Rīgas – Liepājas autoceļa 150. kilometrā vieglais auto (nevis "Peugeot", kā vēstīja sākotnējā informācija, bet gan "Mitsubishi") sadūries ar kravas automobili "Kamaz", kādēļ cietuši trīs cilvēki. Policija noskaidrojusi, ka 1961. gadā dzimušais kravas mašīnas vadītājs, izdarot kreiso pagriezienu uz vietējās nozīmes ceļu Kalvene – Dinsdurbe, nebija pārliecinājies par drošību un izraisījis sadursmi ar automašīnu "Mitsubishi Colt", ko tās 1973. gadā dzimušais vadītājs stūrējis tajā pašā virzienā, izdarot apdzīšanu un nepārliecinoties par tās drošību. "Mitsubishi" pēc sadursmes nobraucis no ceļa un grāvī apgāzies. Negadījumā cietuši visi trīs vieglajā auto braukušie: gan tā vadītājs, gan pasažieri – 1980. gadā dzimusi sieviete un 2008. gadā dzimis puisēns. Viņi nogādāti Liepājas Reģionālajā slimnīcā. Policijā sākts kriminālprocess.

Zēnam nozog velosipēdu

Velosipēdu zagļu aktivitātes Liepājā nemazinās. Kāda sieviete vērsusies policijā ar iesniegumu, ka SEZ ostas teritorijā viņas nepilngadīgajam dēlam nozagts kalnu tipa velosipēds "Rockmachine" zilā krāsā. Nodarīts materiāls zaudējums 100 latu apmērā.

Pludmalē paliek bez biksēm

Reģistrēts šopavasar pirmais gadījums, kad pludmalē apzagts peldētājs. 1987. gadā dzimušam vīrietim pirmdienas pēcpusdienā pludmalē iepretim Glābšanas stacijai, kamēr viņš bijis peldēties, nozagtas bez uzraudzības atstātās mantas – sporta bikses, rokas pulkstenis un mobilais telefons. Cietušais likumsargiem norādījis, ka viņam nodarīts materiāls zaudējums 400 latu apmērā.