Kurzemes Vārds

15:21 Pirmdiena, 21. janvāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Pasaules klases jahtu parāde

Miks Kuncītis

Vakar Liepājas ostā pa dienvidu vārtiem līdz pat vēlai pēcpusdienai cita pēc citas ienāca 36 jahtas no sešām valstīm, lai turpinātu startēt sacensībās "Baltic Open Regatta 2009", kas liepājniekus priecēs līdz pat sestdienai.

Regates organizētājs Valdis Alviķis pastāstīja: sākotnēji bija paredzēts, ka maršrutu no Sāremā līdz Liepājai jahtas mēros līdz vakardienas agrai rīta stundai, taču bezvējš mazliet izjauca burātāju nodomus un visi dalībnieki Liepājas ostā pietauvojās tikai vakar ap pulksten 17. Trīs dienas Liepājas ostā ikvienam liepājniekam būs iespēja apskatīt dažāda lieluma pasaules klases jahtas un rīt vērot to parādi. Jāatzīmē, ka mūsu piekrastē šodien notiks pēdējais posms, pēc kura tad arī tiks noteikti regates uzvarētāji. V. Alviķis sacīja, ka tūlīt pēc tam, kad kļuvis zināms, ka regati nevarēs uzņemt Klaipēdas osta, radusies doma pēdējo posmu organizēt Ventspilī, taču Liepājā esot daudz sakārtotāka jahtu piestātne un viņš esot priecīgs, ka "Baltic Open Regatta 2009" noslēgsies tieši Liepājā.