Kurzemes Vārds

11:57 Otrdiena, 23. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Fortos atrod mirušo

Trešdien Klaipēdas ielas galā Dienvidu fortos atrasts aptuveni 50 gadu veca vīrieša līķis bez ārēji redzamām vardarbīgas nāves pazīmēm. Pagaidām mirušais nav atpazīts. Mirstīgās atliekas nogādātas uz Tiesu medicīnas ekspertīzi nāves cēloņa noskaidrošanai un identificēšanai.

Salauž degunu

14. jūnijā Priekules slimnīcā palīdzību lūdzis 1978. gadā dzimis vīrietis. Mediķi viņam konstatējuši deguna kaula lūzumu. Noskaidrots, ka viņš piekauts kopīgas dzīrošanas laikā kādās mājās Vaiņodes pagastā. Pāridarītājus izzina policija.

Zog grādīgo un cigaretes

Notikusi kārtējā zādzība tirdzniecības vietā. Veikalā "Maxima", Siena ielā 3, Sandis (dzimis 1989. gadā) nozadzis degvīnu, alu un cigaretes 10 latu vērtībā. Policija lemj par garnadža atbildību.

Neuzmanības cena – sadursme

18. jūnijā neilgi pēc pusnakts satiksmes negadījumu izraisījušas divas neuzmanīgas braucējas. Automašīnas "Mazda 323F" vadītāja, stūrējot spēkratu pa Zivju ielu, krustojumā ar A. Pumpura ielu veicot kreiso pagriezienu, nebija izvēlējusies drošu intervālu ar pretim braucošo "Mercedes Benz A170", kuras vadītāja arī grēkojusi ar intervāla izvēli. Notikusi sadursme, kurā, par laimi, cietušo nav.

Skurbulī neprot uzvesties

Naktī uz ceturtdienu Valsts policijas darbinieki saņēmuši izsaukumu uz Priežu ielu Grobiņā. 1961. gadā dzimušais Normunds dzērumā huligāniski uzvedies, traucējot apkaimes iedzīvotāju naktsmieru. Vīrietim noformēts protokols.

Dzērumā brauc virsū cilvēkiem

17. jūnijā Glābšanas stacijas darbinieki pludmalē aizturējuši 1989. gadā dzimušo Mihailu, kas izklaidējies nepieņemamā veidā. Iereibušais jaunais cilvēks ar četrriteni braucis virsū cilvēkiem. Puisis aizturēts un viņam sastādīts protokols par atrašanos iereibušam sabiedriskā vietā.

Bērnu namā nogādā noklīdušu meitenīti

Trešdienas pēcpusdienā Pašvaldības policijas darbinieki saņēmuši informāciju, ka pie veikala "Aleksis", Pulkveža Brieža ielā 13, atrodas mazs bērns bez vecākiem. Tā kā meitenītes vārdu nav bijis iespējams noskaidrot, viņa nogādāta Bērnu patversmē. Laimīgā kārtā situācija atrisinājusies – ap pusdesmitiem vakarā likumsargi saņēmuši informāciju no Bērnu nama, ka māte ieradusies pēc savas 2006. gadā dzimušās meitas. Bērna mātei sastādīts protokols par bērna aprūpes pienākumu nepildīšanu, ar viņu notikušas pārrunas.

Glābj potenciālos pašnāvniekus

Trešdien divos gadījumos Pašvaldības policijas darbinieku palīdzība bijusi nepieciešama Neatliekamās palīdzības mediķiem. Ar likumsargu palīdzību aizturēti un nogādāti slimnīcā divi vīrieši, kuri grasījušies izdarīt pašnāvību.

Deg jumts un gruži

17. jūnijā ap astoņiem vakarā ugunsdzēsēji saņēmuši izsaukumu uz Zemnieku ielu 32, kur pagalmā degusi vienstāva koka piebūve. Nodedzis tās jumts 20 kvadrātmetru platībā. Deguši arī blakus piebūvei esošie sadzīves atkritumi 15 kvadrātmetru platībā. Vēl tiek skaidrots, kādēļ notikusi aizdegšanās.