Kurzemes Vārds

12:23 Otrdiena, 25. februāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Konfliktu risina ar nazi

Mūspusē kārtējo reizi vicināts nazis. Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses sekretāre Jolanta Knīse pastāstīja, ka incidents noticis 19. jūnijā ap pusdienlaiku Viršu ielā 9/11. Izcēlies konflikts starp 1958. un 1947. gadā dzimušiem vīriešiem. Vecākais ar nazi iedūris otram vēderā. Cietušais nogādāts Liepājas Reģionālajā slimnīcā.

Mežā atrod lielgabala lādiņu

Par sevi turpina atgādināt kara laika mantojums. Dunikas pagastā mežā, veicot meža izstrādi, atrasts lielgabala lādiņš. Par sprādzienbīstamo atradumu paziņots Nesprāgušās munīcijas neitralizēšanas rotas sapieriem.

Veikalā pārdod krutku

19. jūnija pēcpusdienā Valsts policijas darbinieki konstatējuši, ka i/k "Arnis" piederošā veikala telpās Grīzupes ielā 1984. gadā dzimusi pārdevēja pārdeva 1,5 litrus atšķaidīta spirta. Policijā notiek faktu pārbaude.

Izrevidē somu

Bēdīgi klājies kādam vīrietim Vānes ielā 4. Viņš atstājis savu somu bez pieskatīšanas pie RTU Liepājas filiāles ēkas sienas, vēlāk konstatējis, ka no somas pazudis maks, kurā bijusi LR pase, autovadītāja apliecība, studenta apliecība un nauda.

Atslēga neaptur ļaundarus

Velosipēdu zagļus nespēj apturēt pat atslēgas. Aizvadītajā piektdienā Kungu ielā no kāpņu telpas nozagts velosipēds, kas bijis pieslēgts. Ļaundari pārkniebuši velosipēda saslēdzamās atslēgas trosi un nozaguši kalnu tipa velosipēdu "RX 4". Braucamā īpašniece likumsargiem norādījusi, ka viņai radīts materiālais zaudējums 189 latu apmērā.

Zog veco ļaužu mājā un dzīvoklī

Valsts policijā saņemti vairāki iesniegumi par zādzībām no dzīvesvietām. Liepājas Sociālās palīdzības centra Veco ļaužu dzīvojamā mājā Ganību ielā aprūpētāja konstatējusi, ka no kādas istabiņas pazudis televizors "Philips". Nozagtā manta pieder iemītniekam, kurš patlaban atrodas slimnīcā. Savukārt Klaipēdas ielā apzagts kādas kundzes dzīvoklis. Īrnieks sabojājis dzīvokļa durvis un no mājokļa nozadzis 300 latu. Sieviete aprēķinājusi, ka skāde ir 550 latu vērtībā.

Aiznes autoskolas dokumentus

19. jūnijā no rīta 1905. gada ielā konstatēts, ka blakus mājai novietotai automašīnai "VW Passat" izsists vadītāja puses aizmugurējais durvju stikls. No spēkrata salona pazudusi portatīvā datora soma, kurā bijuši dažādi kādas autoskolas dokumenti.

Izveido autovilcieniņu

Aizvadītās nedēļas nogalē satiksmes negadījumus izraisījuši vairāki neuzmanīgi braucēji. Automašīnas "Seat Leon" vadītājs, stūrējot spēkratu pa Lielo ielu, nav ņēmis vērā drošu braukšanas distanci un uzbraucis priekšā braucošajai automašīnai "Nissan Almera". Diemžēl ar vienu sadursmi šis negadījums nav beidzies. "Nissan" pēc trieciena, inerces dzīts, uztriecies vēl trešajam spēkratam – priekšā esošajam "VW Passat".

Iestūrē grāvī un apgāžas

Aizvadītās piektdienas rītā brauciens Nīcas pagastā nelāgi beidzies kādai automašīnas "Ford Scorpio" vadītājai. Braucot pa Nīcas – Ječu – Pešu autoceļu, tā 3. kilometrā kundze nav izvēlējusies drošu braukšanas ātrumu, kādēļ nav tikusi galā ar mašīnas vadību, un tā nobraukusi no ceļa grāvī, kur apgāzusies.

Nolauž zīmi

0115 – "Kurzemes Vārds" fiksējis, ka vandaļi plosījušies Sporta ielā. Šajā vietā nolauzta ceļa zīme, kas brīdina par galveno ceļu, tādējādi radot bīstamu situāciju. Turklāt notikuma vietas apskate vēsta, ka šoreiz zīmi nevis nolauzis kāds neuzmanīgs transportlīdzekļa vadītājs, bet gan tas izdarīts tīšām.