Kurzemes Vārds

08:57 Svētdiena, 5. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Daži līdz svētkiem netiek

Una Zāģere

Šogad Līgo svētki mūspusē uz ceļiem aizvadīti diezgan mierīgi. Letālu negadījumu, par laimi, nav bijis. Taču diemžēl arī bez nelaimēm neiztika – dažs labs autobraucējs līdz svētkiem nemaz nav ticis.

Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses sekretāre Jolanta Knīse pastāstīja, ka avārijas notikušas jau svētku ieskaņā. Un diemžēl Jāņu naktī un rītā turpinājušās.

Kaut arī, par laimi, lielākā daļa negadījumu bijuši bez cietušajiem, vairākās avārijās tomēr cietuši cilvēki. Divās nelaimēs cietuši arī mazgadīgi bērni, kas no stāvošu transportlīdzekļu aizsega izskrējuši priekšā automašīnām. Un, kaut arī likumsargi jau pirms svētkiem atgādināja par bīstamību sēsties pie stūres kunga prātā, pāris jaunu vīriešu brīdinājumus nav ņēmuši vērā. Viens no dzērājbraucējiem pat pamanījies ceļa zīmes nopļaut. Vairāk par notikušajiem negadījumiem lasiet laikraksta 5. lappusē.

Ceļu policijas darbinieki pēc pieredzes stāsta, ka visvairāk satiksmes negadījumu ik gadu notiek tieši pēc Līgo svētkiem – 24. jūnijā, kad svinētāji sāk mājupceļu. Likumsargi turpina strādāt pastiprinātā režīmā, un jācer, ka traģiski negadījumi nenotiks.