Kurzemes Vārds

12:33 Otrdiena, 31. marts
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Tas notika Liepājā 25. jūnijā

1929

– Kopš pagājušā gada rudens artēziskais sūknis Miķeļa un Loču ielas stūrī vairs nespēj sūknēt dzeramo ūdeni. Maijā turpat netālu tika izurbta jauna izteka, taču tai līdz pat šim laikam nav ierīkots sūknis. Iedzīvotāji ir ļoti neapmierināti ar šādu kavēšanos, jo pēc tīra ūdens ir jāiet visai tālu. Visi ar nepacietību gaida, kad beidzot sāks darboties jaunais sūknis.
– Policija Raiņa parkā dzērumā bufetē pie letes aiztur Ruseliku Kleinu. Viņš ir kurlmēms, taču ļoti veikls dzīvokļu apzadzējs. Ar pielāgotām atslēgām Kleins spējis atvērt viskomplicētākās atslēgas. Zadzis kā naudu, tā apģērbu. Puisis aizturēts jau otro reizi. Līdz šim viņš bija atstāts vecāku uzraudzībā.
– Sludinājums: "Atrastas zeķes un bikšu turētāji, kurus īpašnieks var saņemt Liepājas policijas 1. iecirknī."

1939

– Lai liepājniekiem dotu iespēju vasarā vingrot un nodoties "skaistajam volejbola sportam pludmalē, sākot ar rītdienu, darbosies vingrošanas punkts, kuru vadīs fiziskās audzināšanas institūta pēdējā kursa audzēknes Alise Smiltniece un Klaudija Juhnēvice. Nodarbības sākumā notiks priekšpusdienā no pulksten 10 līdz 14, bet uz publikas vēlēšanos var notikt arī citā laikā. Piedalīšanās maksa – 20 santīmu stundā, mēneša maksa – četri lati. Paredzēta arī speciāla vingrošana bērniem".

1949

– Redakcija saņēmusi vairākas Ziemeļu priekšpilsētas iedzīvotāju sūdzības, ka Liepājas Tirdzniecības uzņēmuma veikalā Nr. 40, kuru vada Trukanoviča, rupji pārkāpj padomju tirdzniecības likumu. Veikala vadītāja cukuru pārdod tikai tiem, kas obligātā kārtā iegādājas zināmu daudzumu speķa. Liepājas pilsētas Izpildu komitejas Tirdzniecības nodaļas vadītājs Josselis tagad redakcijai paziņojis, ka sūdzībā minētais ir apstiprinājies un Tirdzniecības uzņēmuma vadītājam Rudzītim dots rīkojums izteikt veikala vadītājai stingro rājienu un brīdināt, ka "pie tamlīdzīgu gadījumu atkārtošanās viņu atbrīvos no darba".