Kurzemes Vārds

19:57 Otrdiena, 31. marts
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Likstas

Notverts zagļa kompanjons

Policija aizturējusi jaunu vīrieti – 1983. gadā dzimušo Denisu. Viņš tiek turēts aizdomās par to, ka kopā ar piecus gadus jaunāko Igoru 10. septembra rītā uzlauzis viesnīcas "Fontaine Royal Hotel" pagalma puses durvis, iekļuvis bāra telpās un nozadzis alkoholu un cigaretes. Igoru policijai izdevies aizturēt nekavējoties, bez tam izrādījies, ka šim puisim zagšanā ir ietrenēta roka: viņš jau 5. septembrī no kāda veikala Graudu ielā bija centies iznest preces 39,90 latu vērtībā, bet samaksāt par tām piemirsis.

Tagad notverts arī Igora kompanjons viesnīcas apzagšanas lietā. Viņiem bāra apmeklēšana no ķēķa puses beigusies ar pirmstiesas izmeklēšanas materiālu nodošanu prokuratūrā kriminālvajāšanas uzsākšanai.

Policija informē, ka tā turpina izmeklēt arī citas viesnīcā "Fontaine Royal Hotel" notikušās zādzības.


Policija lūdz palīdzēt

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknis meklē bezvēsts pazudušo Juriju Kobļakovu, kas dzimis 1966. gadā. Vīrietis 11. septembrī izgājis no mājām Liepājā, Grīzupes ielā 97, un līdz šim brīdim nav atgriezies, kā arī nav sniedzis informāciju par savu atrašanās vietu. Bija ģērbies tumši zilā jakā, melnas krāsas  džinsu biksēs, melnos apavos. Augums – 174 cm, kalsns, pusgari, rudi  mati. Informāciju par vīrieša atrašanās vietu lūdz sniegt pa tālr. 63404580, 63404581, 63404539, 63404502 vai 112 vai vēršoties policijas iestādē personīgi.