Kurzemes Vārds

11:09 Ceturtdiena, 12. decembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Uz brauktuves izkrīt betona panelis

Negadījums, kuram varēja arī būt traģiskas sekas, 3. maijā noticis Cukura ielas aplī tikai dažus metrus no dzelzceļa pārbrauktuves. Furgonam, kas vedis betona paneļus, krava nav bijusi kārtīgi nostiprināta, un viens no paneļiem izkritis uz brauktuves. Par laimi, aiz furgona tobrīd nav braukušas citas automašīnas, kurām krītošais betona gabals būtu varējis uzkrist virsū. Uzņēmuma "G&B Loģistika" šoferim par šādu pārkāpumu noformēts protokols un nāksies maksāt naudassodu.


Kur palicis bērns?

Uz policistu jautājumu, vai tēvam un mātei ir zināms, kur palicis viņu bērns, vecāki pēc atskurbšanas Pašvaldības policijas Īslaicīgās aizturēšanas izolatorā īsti atbildēt nevarēja. 41 gadu veco sievieti un 34 gadus veco vīrieti kārtībsargātāji kopā ar četrus gadus vecu bērnu bija aizturējuši pie mājas Kuldīgas ielā 38. Abi pieaugušie bija pamatīgā reibuma stāvoklī un pēc atskurbšanas minēja, ka bērns varētu būt tur, kur iepriekš notikusi iedzeršana. Policisti gan puisīti, par kuru vecāki nebija spējīgi parūpēties, jau bija nogādājuši Bērnu namā.


Notverts dārza mājiņu apzadzējs

Iespējams, kādu laiku mierīgāka dzīve būs dārzkopības kooperatīva "Šķēde" dārza mājiņu saimniekiem. Tur aizvadītajās brīvdienās notverts jaunietis, kuru tur aizdomās par elektroinstrumentu zādzību no kādas mājiņas. Izmeklēšanas gaitā noskaidrots, ka, iespējams, šis pats jauneklis apzadzis arī kādu citu dārza mājiņu, no kuras pazuduši alumīnija trauki, alumīnija durvis un izārdīts ledusskapis. Pret aizturēto sākts kriminālprocess.


No uzdzīves galda pie traumatologa

No uzdzīves galda pa tiešo uz slimnīcu – tā 1. maija vakars beidzies kādai aptuveni 52 gadus vecais sievietei. Kopīgas iedzeršanas laikā, kas notikusi Viršu ielā, sievietes aptuveni divus gadus jaunākais pudeles brālis viņai iebelzis ar cirvi pa galvu. Sieviete pašlaik ārstējas Liepājas Reģionālās slimnīcas Traumatoloģijas nodaļā, bet policija skaidro notikušā apstākļus.

2. maijā policija ekspertīzes veikšanai slimnīcā nogādājusi divus jauniešus, no kuriem viens vēl nav pilngadīgs. Abi puiši aizturēti uz aizdomu pamata par atrašanos apreibinošu vielu ietekmē, turklāt pie viena no viņiem atrasta papīrā ietīta augu valsts izcelsmes masa.


Atpakaļgaitā uzbrauc sirmgalvjiem

Slimnīcā šajās dienās nokļuvuši arī divi sirmgalvji, kas cietuši satiksmes negadījumos. Braucot atpakaļgaitā un nepārliecinoties par drošību, jauns vīrietis ar automašīnu "Dacia Logan" uzstūrējis nepilnus 80 gadus vecai kundzei. Tas noticis Liepājā uz ceļa, kas savieno Dūņu un Brīvības ielu. Sievietei slimnīcā sniegta palīdzība, un viņa var turpināt ārstēšanos mājās.

Savukārt Priekules slimnīcā palīdzība sniegta 87 gadus vecam kungam, kuru arī traumējusi atpakaļgaitā braucoša automašīna "Audi A4". Tas noticis Vaiņodē.


Jūra atdod un jūra paņem

Vēl pirms garajām brīvdienām O. Kalpaka ielas galā jūras krastā netālu no mola atrasts izskalots 1938. gadā dzimuša vīrieša līķis. Viņa mirstīgās atliekas nogādātas Liepājas tiesu medicīnas ekspertiem. Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Jolanta Knīse "Kurzemes Vārdam" pastāstīja, ka vīrietis bija pazudis kopš pagājušā gada novembra beigām. Tā kā viņš dzīvojis viens, nav zināmi sīkāki apstākļi par to, kāpēc vīrietis devies uz jūru, kā arī tas, vai viņš jūrā iekļuvis, nejauši iekrītot, vai arī tā bijusi vardarbība vai pašnāvība.

Joprojām nav izdevies atrast no Lietuvas atbraukušo makšķernieku, kurš no Ziemeļu mola jūrā iekrita 1. maija naktī un kura meklēšanā iesaistījās arī Krasta apsardzes dienests.