Kurzemes Vārds

10:41 Svētdiena, 12. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Apzog dārgu pulksteņu veikalu

46,5 tūkstoši latu – tāds bijis zagļu ķēriens, naktī uz pirmdienu apmeklējot pulksteņu veikalu "Citytime", kas atrodas Zivju ielā.

Zādzība nāca gaismā pirmdienas rītā piecas minūtes pāri desmitiem. No veikala pazuduši 210 pulksteņu un 8 rotas lietas kopsummā par 46,5 tūkstošiem latu. Zagļi telpās iekļuvuši caur pagalmu, uzlaužot durvju atslēgas serdeni. Veikala saimnieks Aleksandrs Magarams vakar īsā sarunā ar "Kurzemes Vārdu" pastāstīja, ka viņam esot aizdomas, kas notikušajā varētu būt vainojams, taču vairāk informācijas viņš nesniegšot. Tikmēr veikals pagaidām ir slēgts un tāds palikšot līdz nākamajai pirmdienai – par to kopā ar atvainošanos par klientiem sagādātajām neērtībām vēstī uzraksts veikala durvīs aiz stikla. Slēgti arī metāla vārti uz pagalmu.

Šo zādzību izmeklē Kriminālpolicija, skaidrojot arī nianses, kas saistītas ar veikala apsardzi. Ir uzsākts kriminālprocess. Sākotnējo vietas apskati mazliet gan patraucējusi sētniece, kas tieši pirmdienas rītā cītīgi jo cītīgi saposusi nama apkārtni, arī sētas pusi. Kad ieradušies policisti un vēlējušies apskatīt iespējamās zagļu atstātās pēdas, viņi varējuši tikai papriecāties par sētnieces čaklumu.

Atgādināsim, ka pirms šīs vērienīgās zādzības līdzvērtīga notika šā gada 1.janvāra naktī, kad lielveikalā "Sala XL" no veikalam "Maxima" piederoša seifa izmanīgs garnadzis nozaga 39 tūkstošus latu. Zaglis veikala personāla kabinetā, kur atradās seifs, bija iekļuvis pa logu, atslēdzis seifu un prom devies krietni bagātāks, nekā atnācis. Šajā lietā joprojām turpinās izmeklēšana.

Autovadītāja nepamana autobusu

Šorīt ap pulksten 9 pieturā pie Raiņa parka 2.maršruta autobusu nesagaidīja liepājnieki, jo tas ar visiem pasažieriem bija avarējis Brīvības un Tirgus ielas krustojumā.

Avārijas izraisītāja ir automašīnas "Mitsubishi Lancer" 36 gadus vecā vadītāja, kura braukusi pa Brīvības ielu virzienā uz pilsētas centru un vēlējusies nogriezties pa kreisi Tirgus ielā. Tieši tobrīd tur jau atradies autobuss, un notikusi sadursme. Kāds aculiecinieks "Kurzemes Vārdam" pastāstīja, ka sieviete, kas sēdējusi pie stūres automašīnā ar firmas "Darba stils" logo, esot runājusi pa mobilo tālruni – iespējams, tas novērsis viņas uzmanību no situācijas uz ceļa.

Sadursmē cietusi kāda 76 gadus veca autobusa pasažiere, kas ar rokas, muguras un galvas sasitumiem nekavējoties nogādāta Liepājas Reģionālajā slimnīcā. Tur viņai sniegta pirmā palīdzība, bet ārstēšanos cietusī var turpināt mājās.

Liepājas Autobusu parka direktors Gundars Kristapsons sarunā ar "Kurzemes Vārdu" sacīja, ka avārijā cietušais autobuss nav jauns. Izdevumi, kas būs jāiegulda tā remontā, vakar līdz dienas vidum vēl nebija aprēķināti.


Traumu guvušais metalurgs ir miris

Aprīļa nogalē smagu un dzīvībai bīstamu traumu savā darbavietā – "Liepājas metalurgā" guvušais 57 gadus vecais vīrietis, kurš strādājis par metāla presētāju, ir miris, "Kurzemes Vārdam" vakar apstiprināja Liepājas Reģionālajā slimnīcā.

Negadījums notika 28. aprīlī ap pulksten 5.40 no rīta. Vīrietis cietis, kad no hidrauliskajām šķērēm metāllūžņu griešanas procesā pēkšņi izlidojis metāla gabals, kas metalurgam traumējis gan seju, gan vēderu.

Vīrietim no trieciena bija plīsušas aknas, cietušajam tika veikta gan asins pārliešana, gan divas operācijas, pēc kurām pacients smagā stāvoklī atradās reanimācijā. Glābt cietušā dzīvību mediķiem tomēr neizdevās, un vakar viņš nomira.