08:27 Sestdiena, 19. oktobis

Kristina pārspēta, Kristina gaida

Strasbūras WTA "International" tenisa turnīra otrajā kārtā Anastasija Sevastova bez lielām grūtībām ar 6-1, 6-2 pārspēja Francijas pārstāvi Kristinu Mladenoviču.

Spēli servējot iesāka Mladenoviča, bet pirmajā geimā pieļāva trīs dubultkļūdas, un nepilnu divu minūšu laikā liepājniece bija vadībā ar 1-0. Vēl pēc aptuveni sešām minūtēm rezultāts bija jau 3-0 Nastjas labā, un, lai arī piektajā geimā Francijas tenisiste beidzot uzvarēja, nepilnu 24 minūšu laikā Sevastova spēra pirmo soli nākamās kārtas virzienā.

Nedaudz spraigāks bija otrais sets, kura pirmajā geimā servēja Nastja, bet uzvarēja Mladenoviča. WTA ranga 235. vietā esošā 17 gadu vecā serbu izcelsmes francūziete vairākas reizes bija ļoti tuvu uzvarai kādā geimā, un tas viņai galu galā izdevās mača galotnē, kad mājiniece pietuvojās līdz 2-5, tomēr jau pēc mirkļa viss nostājās savās vietās – 58 minūšu un 38 sekunžu laikā Anastasija Sevastova uzvarēja ar 6-1, 6-2. Par iekļūšanu trešajā kārtā liepājniece ir nopelnījusi WTA ranga 70 punktu. Trešajā kārtā jeb turnīra ceturtdaļfinālā Nastja spēkosies ar Kristinu Baroisu no Vācijas (77. WTA rangā).