Kurzemes Vārds

13:29 Trešdiena, 5. augusts
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Kriminālvajāšana par telefona atņemšanu

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par laupīšanu, ko izdarījuši vairāki pusaudži, informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Jolanta Knīse.

Laupīšana notikusi 28. martā gaišā dienas laikā. Raiņa un Pīlādžu ielas krustojumā vairāki pusaudži uzbrukuši 16 gadu vecam puisim un atņēmuši mobilo tālruni. Izmeklēšanā policisti noskaidrojuši, ka jaunieši cietušajam sekojuši jau no pilsētas centra un pa ceļam viņu gan aizskāruši, gan dažādi provocējuši. Sākumā policisti aizturējuši divus no uzbrucējiem – 15 un 17 gadu vecus. Vēlāk noskaidrots, ka jaunieša terorizēšanā un aplaupīšanā piedalījušies vēl divi 1996. gadā dzimuši puišeļi, no kuriem viens pat nav sasniedzis 14 gadu vecumu. Neviens no uzbrucējiem gan netiek turēts ieslodzījumā, viņu drošības līdzeklis nav saistīts ar brīvības atņemšanu. Tāpēc tiesas dienu tie sagaidīs uz brīvām kājām.


Iepirkšanās bēdīgās beigas

Pirmdienas pēcpusdienā veikalā Piltenes ielā kādai kundzei no iepirkumu maisiņa pazudis mobilais tālrunis "Nokia 6300" 60 latu vērtībā. Otrdienas pusdienlaikā kāda jauniete veikalā Siena ielā pēc norēķināšanās par pirkumu aizmirsusi tur savu maku. Kad to atradusi, makā vairs nav bijis nedz naudas un norēķinu kartes, nedz internetbankas kodu kartes.


No rokām izrauj telefonu

Otrdienas pēcpusdienā autobusu pieturā Lielajā ielā nekaunīgs jaunietis, neraugoties uz to, ka visapkārt ir cilvēki, kādai sievietei no rokām izrāvis mobilo tālruni "Samsung" un aizbēdzis. Cietušās zaudējumi – 50 latu. Policija meklē zagli.


Bērnudārzā nesagaida vecākus

Pirmdienas pēcpusdienā Pašvaldības policijas dežūrdaļā saņemta informācija, ka pirmsskolas izglītības iestādē "Pienenīte" neviens no vecākiem nav ieradies pēc piecus gadus vecās meitiņas. Policisti pārbaudījuši bērna dzīvesvietu, taču māti tur nav sastapuši. Neviens arī nav atbildējis pa atstāto kontakttālruni, tādēļ meitenīte nogādāta Bērnu namā, Labraga ielā 11. Informācija par notikušo nodota Nepilngadīgo lietu nodaļai, kur meitenītes māti tagad gaida liela izskaidrošanās.