Kurzemes Vārds

13:04 Svētdiena, 12. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Apzog automašīnas

Naktī uz 25.maiju apzagta M.Gūtmaņa ielā novietota automašīna "VW Sharan". Tai izsists aizmugurējais stikls un no salona izzagta kaste ar dažādiem instrumentiem.

25. maija pēcpusdienā Kapsēdes ielā novietotas automašīnas "BMW" īpašnieks konstatējis, ka no braucamrīka nozagti atpakaļskata spoguļi un to dekoratīvās apmales.


Nepamana sarkano signālu

1968. gadā dzimis "Ford Mondeo" šoferis K.Ūliha ielā otrdienas rītā izraisījis avāriju, kurā sadauzītas trīs automašīnas. Viņš virzienā no centra šķērsojis krustojumu ar Jūrmalas ielu, luksoforā degot sarkanajam signālam, un uztriecies virsū automašīnai "Renault Trafic", kuras šoferis, nekā ļauna nenojauzdams, šķērsojis krustojumu atbilstoši noteikumiem. "Renault Trafic" pēc sadursmes uztriecies virsū vēl vienam "Renault" markas automobilim, kas braucis tam pretī. Par laimi, cilvēki sadursmē nav cietuši.


Sievietei sadauza aci

Otrdienas vakarā no Priekules uz Liepājas Reģionālo slimnīcu nogādāta 77 gadus veca sieviete ar acs traumu. To viņai strīda laikā nodarījis civilvīrs. Policija izmeklē notikušā apstākļus.


Kašķis
Rožu laukumā

Otrdienas vakarā Rožu laukumā bravūrīgi uzvedies kāds 27 gadus vecs vīrietis. Iereibis viņš sameklējis kašķi un iemeslu, lai iesistu pa seju 20 gadu vecam jaunietim. Kauslim noformēti vairāki administratīvā pārkāpuma protokoli.


Pīpmanis iekrīt

Pirmdien ap pusdienlaiku Pašvaldības policisti aizturējuši 1958.gadā dzimušo Vjačeslavu, kurš smēķējis neatļautā vietā – Ventspils ielas autobusu pieturā zem nojumes. Pārbaudot datus, konstatēts, ka Vjačeslavu meklē Valsts policija, un tai viņš arī nogādāts.