Kurzemes Vārds

14:24 Trešdiena, 23. janvāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Iespējams, peldbaseinu būvēs "Velve"

Nora Driķe

Noslēdzies Liepājas olimpiskā centra peldbaseina būvdarbu konkurss, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja publicētā informācija. Uzvarētāja ir firma no Rīgas, SIA "Velve", kura piedāvā baseinu uzbūvēt par 2,318 miljoniem latu, un tas bijis piedāvājums par zemāko cenu.

Atlases kritērijus no deviņiem būvniekiem izturējuši astoņi, viņu vidū bijusi tikai viena Liepājas firma – akciju sabiedrība "UPB", pastāstīja SIA "Liepājas olimpiskais centrs" valdes priekšsēdētājs Gatis Griezītis. Ja konkursa rezultāti netiks pārsūdzēti, tad varēs slēgt līgumu ar SIA "Velve". Labvēlīgā situācijā būvniecība varēs sākties šovasasr.

Paredzēts būvēt sešu celiņu peldbaseinu 25 metru garumā, kuru varētu izmantot arī starptautiskām sacensībāim, mazo baseinu un nelielu relaksācijas telpu zonu ar pirti un burbuļvannām, projekta autors ir SIA "AKA Birojs", plānotais būvniecības laiks – līdz 2011.gada oktobrim. Būvniecību finansēs no Liepājas olimpiskā centra būvniecības pievienotās vērtības nodokļa atmaksas – 2,1 miljona latu. "Un ar to jāpietiek, domājam jautājumu risināt konstruktīvi, projektu optimizēt," teica G.Griezītis.