Kurzemes Vārds

13:18 Trešdiena, 23. janvāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Ierosina uzņēmuma "Lauma" maksātnespējas lietu

Liepājas tiesa pēc Edgara Murāna pieteikuma vakar ierosinājusi akciju sabiedrības "Lauma" maksātnespējas lietu, liecina Maksātnespējas administrācijas interneta mājaslapā pieejamā informācija. Par uzņēmuma administratori ierosināts iecelt Zintu Zālīti-Rukmani. Pēc "Firmas.lv" datiem, akciju sabiedrības "Lauma" padomes priekšsēdētājs no 2007. gada ir Spānijas pilsonis Rikardo Rehters, padomes priekšsēdētāja vietnieks ir Igaunijas pilsonis Indreks Rahumā, bet padomes loceklis – Raids Jaaks. "Laumas" valdes priekšsēdētājs ir Vācijas pilsonis Nigels Page, bet valdes locekļi – Latvijas pilsoņi Tatjana Tužilkina un Andris Sedmalis. Kā zināms, "Lauma" ir nodibinājusi divus meitasuzņēmumus – "Lauma Lingerie" un "Lauma Fabrics".


Bojā automašīnas

Otrdienas rītā Ziemupes ielā sabojāts automašīnas "Audi A6" priekšējais stienis. Bet pēcpusdienā Atmodas bulvārī nezināmi ļaundari apskādējuši automašīnu "Audi 100".


Zaglēnu uzlidojums veikaliem "Maxima"

Īpaša modrība otrdien bijusi jāievēro veikalu "Maxima" apsargiem, jo vairāki blēdīgi ļautiņi mēģinājuši pārdotavas apzagt. Otrdienas rītā Klaipēdas ielā aizturēts kāds 63 gadus vecs vīrs, kas gribējis no veikala slepus iznest preces 21 lata vērtībā. Pēc dažām stundām nedarbi bijuši prātā 18 gadu vecam jauneklim, kas no tā paša veikala mēģinājis iznest spirtotos dzērienus 10 latu vērtībā. Bet pēcpusdienā veikalā "Maxima" Cukura ielā ieradies kāds 44 gadus vecs vīrietis pēc kafijas. Taču nav gribējis par to maksāt 3,5 latus.


Nikns puisis plēš traukus

Otrdienas vakarā policistiem vajadzējis braukt uz Vaiņodi, lai Dārza ielā savaldītu kādu 1984.gadā dzimušu vīrieti. Tas rupji lamājies, aizskāris citus cilvēkus un vēl mājas virtuvē dauzījis traukus. Viņam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.


Palīdz slimai sievietei

Otrdienas rītā VUGD glābēji steigušies uz namu Elkoņu ielā 5/9. Tur vajadzējis atvērt durvis dzīvoklim, kurā viena pati bija palikusi slima 82 gadus veca sieviete. Glābēji ar laužņiem durvis atvēruši. Slimo sievieti viņi atraduši guļam gultā, taču izrādījies, ka mediķu palīdzība sirmgalvei nav vajadzīga.