Kurzemes Vārds

05:12 Trešdiena, 22. janvāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Vai tiešām 60 tūkstoši apmeklēju?

Inita Gūtmane

Festivāla "ZZ Baltic Beach Party" rīkotāji ziņo, ka, lai gan vēl turpinās datu apkopošana, šogad apmeklētāju skaits trijās dienās esot sasniedzis apmēram 60 tūkstošus.

"Kurzemes Vārdam" gan ir šaubas, vai šis ir otrais visvairāk apmeklētais festivāls tā desmit gadu ilgajā vēsturē. Arī vairāki laikraksta uzrunātie festivāla apmeklētāji, kuri ir pludmales ballītes fani, apgalvoja, ka šogad bijis krietni mazāk cilvēku nekā 2007. gadā, kad tika uzstādīts rekords – 62 tūkstoši apmeklētāju. Pērn apmeklētāju skaits bija 50 tūkstoši. "Šogad pie skatuves publika bija šķidrāka nekā citus gadus," ievērojis pasākumu rīkotājs Mareks Alberts, kurš ir bijis arī uz iepriekšējiem pludmales festivāliem. "Manuprāt, šis lielais skaitlis neatbilst patiesajai situācijai. Varbūt skaitlis ir palielināts, lai nākamgad ieinteresētu sponsorus un citas pašvaldības, ar kuriem brāļi Mediņi varētu piedāvāt sadarbību, vai arī rīkotāji vienkārši gribēja, lai izskatās tā, ka pēdējais festivāls Liepājā ir bijis ļoti pieprasīts," sprieda kāds cits ar mūzikas pasauli saistīts cilvēks, kurš nevēlējās atklāt savu vārdu.

Taču daļa cilvēku tomēr piekrīt, ka 60 tūkstoši apmeklētāju patiesi varētu būt patiesais skaits, jo šogad par festivālu bija pastiprināta interese, ņemot vērā, ka tas tika pasludināts par pēdējo. "Sestdienas vakarā no Lielās skatuves nonākt līdz "Zeltu saulrietu" skatuvei bija ļoti grūti. Pūlis patiešām bija liels, turklāt daudzi tajā brīdī vēl atradās telšu pilsētiņā," spriež studente Zane no Rīgas.