Kurzemes Vārds

05:25 Trešdiena, 22. janvāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Aizvien vēl svin festivālu

Pirmdien ap pulksten vieniem dienā Liepājas Reģionālajā slimnīcā nogādāts 35 gadus vecs stipri iereibis vīrietis. Viņam noteikta diagnoze – alkohola intoksikācija.

Otrdienas rītā ap pulksten deviņiem Pašvaldības policijas darbinieki aizturējuši 20 gadu vecu sievieti, kura piedzērusies vārtījusies E.Veidenbauma ielā. Jaunā sieviete ir no Skrundas, un viņa, visticamāk, ir aizkavējusies festivāla "Baltic Beach Party" viešņa. Viņas ballītei punktu pielicis administratīvā pārkāpuma protokols.

Nedēļas sākumā saņemti vēl trīs iesniegumi par festivāla laikā pazudušām vai nozagtām mantām.


Uz galvas krīt ķieģeļi

Nedēļas nogalē Pašvaldības policijai ziņots, ka Graudu ielā no kādas mājas jumta uz ietves krītot ķieģeļi. Policisti ieradušies un bīstamo vietu norobežojuši. Par notikušo informēts mājas apsaimniekotājs, kas mājas konstrukcijas bojājumus novērsis.


Ar cirvi skalda vadus

Pirmdien ap pusdienlaiku Pašvaldības policijas darbinieki Ganību ielā aizturējuši piecus 14 līdz 17 gadus vecus pusaudžus. Viņi ar cirvi skaldījuši vadus un bāzuši tos maisos. Vadu skaldītāji nogādāti Valsts policijā, kas izvērtēs viņu rīcību.