Ceturtdiena, 24. jūnijs

Vairāku līmeņu informācija vietējai sabiedrībai

Vairāku līmeņu informācija vietējai sabiedrībai

Trīs līmeņi – Liepāja, reģions, Latvija un pasaule – šīs informatīvās dimensijas no jūnija Mediju Atbalsta fonda par valsts budžeta līdzekļiem līdzfinansētajā projektā ”Latvijas pulss Dienvidkurzemē” saviem lasītājiem piedāvās laikraksts ”Kurzemes Vārds”.

Līdz novembrim publicēsim ziņas par Liepājas pilsētā notiekošo, svarīgāko dažādās jomās, informāciju par pārmaiņām un notiekošo jaunajā Dienvidkurzemes novadā, kā arī sniedzot ieskatu svarīgākajās nacionālajās un ārpolitikas norisēs.

Paredzēts vairāku mēnešu garumā katrā no laikraksta numuriem sagatavot 1-2 lappuses ar kādu no trim rakstu cikliem. Runājot par aktuāliem un sabiedriski nozīmīgiem jautājumiem vietējā, reģionālā un nacionālā līmenī, skarsim ārpolitikas problēmas, lai lasītāji ir informēti par svarīgiem globāliem notikumiem.

Publikācijas bez maksas būs pieejamas arī mūsu mājaslapā, tāpat tās izlases veidā publicēsim portālā liepajniekiem.lv.

”Esam jau līdz šim pierādījuši, ka tieši aktuālie ziņu materiāli ir viens no drukātās preses stūrakmeņiem, kas reģionu iedzīvotājiem liek ticēt reģionālo laikrakstu spēkam un ietekmei, tāpēc ar šādu projektu ceram nostiprināt sabiedrības izpratni par aktuāliem notikumiem, piedāvājot ieskatu dažāda mēroga notikumos,” norāda izdevniecība ”Kurzemes Vārds” projekta mērķu un uzdevumu kopsavilkumā.

21.jūnijs

18.jūnijs

17.jūnijs

16.jūnijs

15.jūnijs

14.jūnijs

11.jūnijs

10.jūnijs

9.jūnijs

8.jūnijs

7.jūnijs

4.jūnijs

3.jūnijs

2.jūnijs

1.jūnijs

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli