Svētdiena, 1. oktobris

Satura veidošanai izmantosim Mediju atbalsta fondu

Satura veidošanai izmantosim Mediju atbalsta fondu

Sabiedrības integrācijas fonds un SIA ”Kurzemes Vārds” noslēguši līgumus par divu Mediju atbalsta fonda (MAF) ”Reģionālo, vietējo un diasporas mediju atbalsta programmas” konkursā atbalstīto projektu īstenošanu.

No Kultūras ministrijas budžeta piešķirtajiem līdzekļiem ar nedaudz vairāk nekā 43 tūkstošiem eiro katrs finansētie projekti paredz rakstu cikla ”Dienas tēma” veidošanu laikrakstā ”Kurzemes Vārds” un aktuālo ikdienas materiālu sagatavošanu portālam liepajniekiem.lv.

MAF mērķis ir atbalstīt medijus sabiedriski nozīmīga satura veidošanā un stiprināt nacionālo kultūrtelpu latviešu valodā, atbalstot nekomerciālas, sabiedriski nozīmīgas žurnālistikas radīšanu medijos, kuras uzdevumi ir stiprināt valsts vērtības, valstisko apziņu, latvisko kultūrtelpu, kritisko domāšanu, veicināt mediju atbildīgumu un kvalitāti, kā arī sabiedrības saliedētību uz latviešu valodas pamata.

SIA ”Kurzemes Vārds” īstenotais projekts ”Analītiskie raksti ciklā ”Dienas tēma”” paredz sagatavot un reģionālajā laikrakstā ”Kurzemes Vārds” publicēt pētnieciski analītiskus materiālus par Liepājai un Dienvidkurzemes reģionam aktuālām un sabiedriski nozīmīgām tēmām, kas būtiski ietekmē sabiedrību un ir aktuālas projekta ieviešanas laikā, pievēršoties arī aktualitātēm, kas saistītas ar Saeimas un valdības darbu, situāciju ārpolitikā un ekonomikas atgūšanos, kā arī nozīmīgām reformām valstī, skatot tās caur reģiona attīstības prizmu.

Projekta tiešā mērķauditorija būs ”Kurzemes Vārda” lasītāji, bet pastarpināti centīsimies ar savām publikācijām ieinteresēt un uzrunāt arī citus sabiedrības locekļus.

Savukārt projekts ”Ziņu portāla liepajniekiem.lv satura pilnveidošana” paredz sagatavot un portālā liepajniekiem.lv publicēt operatīvus un aktuālus kvalitatīvus žurnālistikas materiālus, sniedzot ieskatu sabiedrībai svarīgos jautājumos nepārtrauktā darbības režīmā.

Projekta tiešā mērķauditorija būs portāla liepajniekiem.lv auditorija Liepājā, Rīgā un citās Latvijas pilsētās, tāpat pastarpināti centīsimies ar savām publikācijām ieinteresēt un uzrunāt arī tā sauktos nejaušos lasītājus, kas par mūsu rakstiem uzzinās sociālajos tīklos.

Abu projektu īstenošana ilgs 11 mēnešu garumā līdz pat nākamā gada maijam.

MAF saturu portālā varat lasīt šeit: www.liepajniekiem.lv, bet rakstu cikla ”Dienas tēma” publikācijas varat atrast šeit:

28. septembris

26. septembris

21. septembris

19. septembris

14. septembris

12. septembris

7. septembris

5. septembris

31. augusts

29. augusts

24. augusts

22. augusts

17. augusts

15. augusts

10. augusts

8. augusts

3. augusts

1. augusts

27. jūlijs

25. jūlijs

20. jūlijs

18. jūlijs

13. jūlijs

6. jūlijs

4. jūlijs

29. jūnijs

27. jūnijs

22. jūnijs

20. jūnijs

15. jūnijs

13. jūnijs

8. jūnijs

6. jūnijs

1. jūnijs

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli