Trešdiena, 28. jūlijs

”Liepājas Vēstules” šoreiz pavasarīgi sievišķīgas

”Liepājas Vēstules” šoreiz pavasarīgi sievišķīgas

Emīlijas Bogdanovas fotosesiju varones nereti ir tieši dāmas. Fotogrāfe mums pastāsta, ka liepājnieces lieliski atraisās, ja ar viņām kādu brīdi vienkārši brien pāri pļavai, prom no cilvēkiem. Tad aizmirstas par fotokameru un emocijas rezamas bildēs.

Mūziķe Marta Kauliņa, kas Bernātu meža klusumā šķiet pavisam trausla, sastopama pie viena no stereotipiski vīrišķīgākajiem mūzikas instrumentiem – bungām. Martas personību atklāsiet, izlasot rakstu par viņu jaunajās ”Liepājas Vēstulēs”, kas jau devušās pie saviem lasītājiem.

Tajā varēsiet iepazīt arī citas Emīlijas fotostāsta varones, minēt krustvārdu mīklu par pilsētnieku vasaru sendienās, apskatīt vēsturisku sporta fotogrāfiju apskatu un uzzināt pēc kādas garšas uz Liepāju gatava braukt Jolanta Gulbe-Paškeviča.

Piedāvāsim jums satiks futbola pārņemto Jurģi Kalnu, kurš Liepājā bija piestājis starp trenera darbiem Tukumā un Valmierā. Savukārt Sanda Dejus dzīve jau vairākās paaudzēs saistīta ar ūdenssaimniecību, tomēr viņš nav nekāds ūdenslējējs, bet kārtīgs zinātnieks, noskaidrojam sarunā.

”Tieši laikā, kad plosās pandēmija un tepat netālu no Latvijas robežām brīvību mīlošus cilvēkus met cietumā, dūšas stiprināšanai atnāk Valentīne,” par savu varoni raksta Gaitis Grūtups, kurš piedāvā mums ieskatu nacionālās pretošanās kustības leģendas Valentīnes Lasmanes mūža epizodēs, kas saistītas ar Liepājas pusi.

Sandra Dieziņa savukārt satika Rīgā liepājnieku Tomu Didrihsonu, kuram māju sajūta vienmēr palīdzējusi atspērties jauniem darbiem. Viņu un Velgu Vītolu, ar kuru šajā numurā runājamies gan par Imanta Ziedoņa muzeju, gan dzīvi pie jūras, vieno projekts ”Ceļā ar Baronu”, kurā abi iesaistījās. Bet Ingu un Aigaru Laugaļus vieno ne tikai laulība, bet arī kopīgs darbs. Viņus nebiedē nekādi pārbaudījumi, jo abi gatavi viens otru atbalstīt, kad vien nepieciešams.

Šajā numurā piedāvājam jums arī pārsteidzošu stāstu par kādu noslēpumainu baronu no Aizputes, kurš bagāts negaidīti mira Zviedrijā. Kāda bija viņa izcelsme un saistība ar mūspusi varēsiet izlasīt žurnālā, bet lai uzzinātu kā stāsts beidzās, jums nāksies sagaidīt nākamās ”Liepājas Vēstules”.

Neiedomājami interesants ir arī stāsts par Dunalkas mauzoleju, ko mums atklāj Sanita Dejus, bet lai uzzinātu ko tuvāk, būs jāšķir vaļā žurnāls.

Tradicionāli šīs ”Liepājas Vēstules” iznāk tūrisma sezonas sākumā, tāpēc, jācer, nonāks arī pie mūsu pilsētas viesiem, kas Liepājā šovasar var droši baudīt atpūtu gan pludmalē, gan uz terasēm un pavisam no cilvēkiem noslēdzoties klusā viesu namā pie jūras.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli