Svētdiena, 23. janvāris

“Liepājas Vēstules” ar gaismas stariem

“Liepājas Vēstules” ar gaismas stariem

Fotomākslinieka Ritvara Sproģa piejūras kāpu mežā noķertais mirklis šoruden uzrunā žurnāla ”Liepājas Vēstules” jaunākā numura lasītājus, lai atgādinātu, ka gaismas dzimšana sākas tumsā, un dotu cerību, ka aiz drūmiem laikiem vienmēr ir kas labs.

Žurnāla lappusēs varēsiet tikties gan ar patriotisko pedagoģi un vēstures entuziasti Irisu Otrupi, gan trakoti enerģētisko Robertu Vītolu, kurš mīl ātru braukšanu un prot to parādīt lieliskos kinodarbos. Satiksiet uzņēmīgo Palapju ģimeni, kas dauza pudeles un vāra kafiju, rīdziniekus Jāni, Elīnu un Franku, kas kopā atjauno senu namu Krišjāņa Valdemāra ielā Liepājā.

Dziedātāja Agnese Rakovska mums pastāstīja par kolēģa Igo stāstiem, kas veidojuši arī viņas Liepājas sajūtas, bet grupas ”Harijs” dalībnieki atklāja, kā, kopā dauzoties, top viņu ieraksti.

Pie aktiera Marģera Eglinska braucām ciemos uz Daugavpils teātri, bet pie Ilzes Salnājas uz Igauniju. Policiste Elīna Muraško mūs iepazīstināja ar savu partneri Enzo.

Meklējām Durbes novada muzejam uzdāvinātās lielkundzes kleitas izcelsmi, šķirstījām vecus reģistrus, kur katrs ieraksts ir kāda cilvēka dzīves notikums. Atcerējāmies, kāda bija Liepājas futbolistu pirmā sezona Eirokausos deviņdesmitajos gados. Skaidrojām, kā radusies tradīcija, uztaurēt pie zīmes ”Liepājas rajons” uz šosejas, un vecās fotogrāfijās pētījām svētku tradīcijas.

”Liepājas Vēstulēs” šoreiz patiešām iedvesmojoši stāsti par aizrautīgiem cilvēkiem, neparastas vēstures liecības un labas sajūtas par Liepājas nākotni, kas, jācer, mums visiem kopā priekšā patiešām gaiša.

Žurnāls iegādājams preses mazumtirdzniecības vietās visā pilsētā, vēl varat pagūt to arī abonēt nākamajam gadam. Tā būs arī jauka dāvana tiem, kam Liepāja patiesi sirdī. Tiekamies jau nākamgad!

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli