Ceturtdiena, 23. marta

Radoši laimīgas “Liepājas Vēstules” ir klāt!

Radoši laimīgas “Liepājas Vēstules” ir klāt!

Vai zināt, kurp uz randiņiem dodas iemīlējušies liepājnieki? Mēs to pavaicājām četriem pāriem, kas ir dažādā vecumā, ar dažādu attiecību stāžu un dzīves pieredzi, un nu arī jūs ”Liepājas Vēstulēs” varat izlasīt par to, kuras ir laimīgākās vietas pilsētā. Žurnāla jaunajā numurā, kas tradicionāli iznāk pirms Liepājas dzimšanas dienas, arī daudz citu iedvesmojošu stāstu.

Piemēram, par mākslinieci Aleksandru Rundi, kuras mākslas darbus novērtē paši mazākie liepājnieki, kas apmeklē Liepājas Leļļu teātri un lasa bērnu grāmatas. Žurnāla vāku šopavasar rotā tieši Aleksandras mākslas darbs tapšanas procesā.

Tāpat varat izlasīt arī par Maiju Celmiņu, kas ir Liepājas skartā, bet kopš 2015. gada strādā Eiropas Komisijas izpildvietnieka Valda Dombrovska komandā Briselē.

Krista Lapiņa devās pētīt, kā atdzimst senie pilsētas nami un kas motivē to saimniekus renovēt savus īpašumus.

Paviesojāmies pie liepājnieka Voldemāra Šoriņa, kurš atzīstas, ka pašam bijis grūti iedzīvoties Rīgā pirmos gadus, tad atkal bijis grūti saprast, kāpēc dēls Kristaps raujas uz Liepāju, bet tagad viņš šurp brauc ar milzu mīlestību bagāžā. Droši vien priecīgs arī par interjera muzeju, kas atvērts pirms gada, tāpēc mēs gājām paskatīties, kā Hoijeres kundzes viesu nama gidi pārtop vēsturiskos personāžos, lai izrādītu visu, kas tur apskatāms.

Bet uzņēmēja Kintija Bērzkalne īpašas apakšveļas šūšanai, protams, izvēlējās tieši Liepāju, kas jau izsenis ir bijusi apakšveļas galvaspilsēta. Bet par roka galvaspilsētas slavu rūpējas tādi puiši kā grupas ”Hard Amber” dalībnieki, kurus tāpat varat iepazīt žurnāla jaunākajā numurā.

Žurnālā ”Liepājas Vēstules” arī par to, ko avīzēs rakstīja par Goda liepājnieku Imantu Visminu, kad viņš vēl bija pilsētas galvas amatā. Nelielu ieskatu mūziķu dzimtās mums sniedz vērienīgā pētījuma par Melngaiļskolas vēsturi līdzautore Indra Imbovica.

Apciemojām dakteri Jāni Vozņesenski slimnīcā un skaidrojām, kas notiks ar tā sauktajiem Ziemeļu fortiem. Aktieris Armands Kaušelis mūs iepazīstināja ar savu skatu uz teātri no iekšienes.

Tāpat atskatījāmies uz liepājnieku sporta aktivitātēm senatnē, bet Gada trenerim Viktoram Dobrecovam lūdzām izveidot savu futbola komandu, un viņš deva priekšroku tieši liepājniekiem.

Šī ir jau 53. reize, kad ”Liepājas Vēstules” satiekas ar saviem lasītājiem, un esam patiesi priecīgi, ka pēc pāris gadiem žurnāls svinēs jau savas pastāvēšanas piecpadsmito gadadienu, joprojām paliekot par praktiski vienīgo šāda veida izdevumu reģionos.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli